Access Bars - Astrolog Aslı Yildiz, Medyum Aslı Yıldız, Medyum, Tarot, Astroloji, Burçlar, Reiki, Chakra, Ledün, Rüya, Nazar, Doğal Taşlar, Rızık Kısmet, Ankara Medyum, Ankara Kahin, Ankara Ünlülerin Medyumu, Ünlülerin Medyumu

Access Bars

ab-1Access Bars, Access Consciousness sisteminin başlangıç noktası ve tüm tekniklerinin çekirdeğidir.

Sadece Bars seansları alarak ya da yaparak bile hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Access Bars, 90'lı yıllarda Amerikalı Psikolog Gary Douglas tarafından keşfedilmiş ve daha sonrasında Dr. Dain Geer tarafından geliştirilmiş olan Access Bars, baş bölgesinde bulunan ve yaşamımızı etkileyen 32 enerji noktası ile gerçekleştirilen bir bilinç enerji çalışmasıdır. Access Bars bir çeşit enerji sıfırlama ve yeniden yaratım yöntemidir.

ACCESS BARS NASIL ÇALIŞIYOR?

Hayatınızda yarattığınız herhangi bir sınırlama; düşüncelerinize, fikirlerinize, tutumlarınıza, kararlarınıza ve inançlarınıza bağlıdır.

Başımızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur.

Hafifçe Bars noktalarına dokunun ve SİZİ her zaman mümkün olduğunu bildiğiniz hayata sahip olmaktan alıkoyan kilitlenmiş şeyleri temizlemeye başlarsınız…